Elmedia Player for Mac

Elmedia Player for Mac

Prosty odtwarzacz multimedialny dla komputerów Mac

Elmedia Player for Mac Free to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny dla systemu Mac OS X, który może odtwarzać różnorodne formaty. Jest to darmowa wersja bardziej zaawansowanego programu Elmedia Player dla komputerów Mac Pro , który oferuje... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Twórz playlisty i zarządzaj nimi z łatwością
  • Wygląd i styl iTunes

Wady

  • Instaluje dodatkowe komponenty
  • Może być ciężki na procesorze

Niezły
6

Elmedia Player for Mac Free to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny dla systemu Mac OS X, który może odtwarzać różnorodne formaty.

Jest to darmowa wersja bardziej zaawansowanego programu Elmedia Player dla komputerów Mac Pro , który oferuje bardziej zaawansowane narzędzia, takie jak możliwość pobierania filmów i filmów online, tryb pełnoekranowy i narzędzie migawki.

Wygląd i działanie Elmedia Player for Mac jest bardzo podobny do iTunes. Możesz tworzyć, zarządzać i usuwać listy odtwarzania oraz tworzyć inteligentne listy odtwarzania . Inteligentne listy odtwarzania można tworzyć, wybierając specjalne parametry, które następnie organizuje Elmedia Player zgodnie z Twoimi kryteriami.

Elmedia Player for Mac obsługuje odtwarzanie plików FLV, SWF, XAP (Silverlight), RM i RV (Real), AVI, MOV, MP4 i wielu innych. Niestety ta bezpłatna wersja Elmedia Player dla Mac nie pozwala na pobieranie filmów i animacji z Internetu i oglądanie filmów w trybie pełnoekranowym. Nie możesz też robić zrzutu ekranu z ulubionych chwil filmu. Zwróć uwagę, że instaluje również dodatkowe komponenty, które pomagają buforować nagrania wideo.

Elmedia Player for Mac to interesująca alternatywa dla iTunes.

Elmedia Player 4.1 - znacznie ulepszone pobieranie filmów online i wiele więcej!

Zmiany

  • Elmedia Player 4.1 - znacznie ulepszone pobieranie filmów online i wiele więcej!

Elmedia Player for Mac obsługuje następujące formaty

FLV, SWF, XAP (Silverlight), RM, RV (Real), AVI, MOV, MP4, WMV

Najczęściej pobierane Audio na mac

Elmedia Player for Mac

Download

Elmedia Player for Mac 6.5.2

Opinie użytkowników o Elmedia Player for Mac

Sponsorowany×